Tel.: +420 485 105 598

info@as-casting.cz

obchod@as-casting.cz

  • cs
  • en
  • de

O násInformace o společnosti

Historie

Historie firmy sahá do roku 1990, kdy byla založena první slévárna František Svobodník za pomoci pouze českého kapitálu. Od počátku se tato firma věnovala výrobě a zpracování tlakově litých odlitků z hliníkových slitin. Na historii této značky jsme opět navázali a v roce 2009 založili společnost AS-casting s.r.o.


V roce 2001 naše firma obnovila slévárenskou činnost nejenom za přispění mnohaletých zkušeností. Byla zakoupena moderní technologie, získáním významných tuzemských a zahraničních zákazníků a kvalitním personálním obsazením se nám opět umožnilo dosáhnout pevného postavení na českém i zahraničním trhu.

Současnost

V současnosti se naše společnost orientuje především na tlakové lití hliníku pro elektrotechnický, automobilový a dopravní průmysl a jejich následné obrábění a broušení. Našimi zákazníky jsou jak tuzemské tak i zahraniční společnosti.


Naše společnost na domácím trhu zaujímá významné postavení nejen svým moderním technologickým vybavením, ale především personálním zázemím s dlouholetými zkušenostmi a to jak v oblasti slévárenství, tak v obrábění.


Stálé školení našich zaměstnanců a zvyšování jejich odbornosti zabezpečuje naší společnosti dlouhodobě stabilní postavení na trhu.


Procesy probíhající v naší firmě jsou řízeny dle norem ISO 9001 a ISO 14001.